Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2007 yılında kurulan Söz 1 Rent A Car, Mardin' in önde gelen araç kiralama kuruluşlarından biri oluşunun haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirketimiz araç kiralama denildiğinde akla gelen ilk isim olma yolunda, yatırımlarını sürdürmekte ve her geçen gün kiralama noktalarını çok hızlı şekilde arttırmaktadır.

Şirketimizin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Söz 1 Rent A Car, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Müşterilerimize sürekli artan hizmet kalitesi sunabilmek, artırılmış tüketici hakları ve bunun desteklenmesi sosyal vizyonumuzdur.

Şirketimiz, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. 

Söz 1 Rent A Car, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Bölge'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Söz 1 Rent A Car, "Marcan Otomotiv Ltd.Şti." tescilli markasıdır.