Mardin'de İlk Ve Tek Tescilli Marka Ve Ltd Şti

Mardin’de araç kiralama sektörüne yepyeni bir boyut kazandırmak hedef ile araç kiralama sektörüne girdiklerini belirten Söz 1 Rent A Car işletmecisi İbrahim Atay, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak en kaliteli hizmeti vermek için 16 araçlık filoları ile hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Mardin’de farkındalık yaratacak hizmetlerle araç kiralamada yeni bir boyut oluşturacaklarının belirten İşletmeci İbrahim Atay, “Söz 1 Rent A Car olarak “Sözümüz 1 özümüz 1” sloganı ile araç kiralama sektöründe hizmet sunmaya başladık.  Söz 1 Rent A Car araç kiralamada araç kiralamak isteyen müşterimizden hiçbir senet veya kefil istemiyoruz. Mardin’de en kolay ve en güvenli araç kiralama misyonu ile yola çıktığımız bu yolda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve bu sektörde ne kadar farklı olduğumuzu göstermek adına şirketimizin ismini tescillendirdik, kurumsal sosyal medya hesapları ve internet sitesi oluşturduk. Bu yönden baktığımızda araç kiralama hizmetine 1-0 önde başladık çünkü bu hizmeti veren birçok şirketin doğru dürüst bir internet sitesi veya kurumsal bir kimliği bulunmuyor. Müşterilerimize sürekli artan hizmet kalitesi sunabilmek, artırılmış tüketici hakları ve bunun desteklenmesi sosyal vizyonumuzdur. Şirketimiz araç kiralama denildiğinde akla gelen ilk isim olma yolunda, yatırımlarını yapacak ve her geçen gün kiralama noktalarını çok hızlı şekilde arttıracaktır.” dedi.

Söz 1 Rent A Car’ın ilerleyen zamanlarda büyük hedeflerinin olduğunun vurgulayan Atay, “Söz 1 Rent A Car olarak müşterinin canını sıkan araç çarptı yattı ücreti, araçta darbe oldu ücreti gibi faktörleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Şirketimiz şuan 16 araçlık filosu ile müşterinin hizmetinde. İhale aşamasında olan bir Havalimanı hizmetimiz var ihale girebilirsek Söz 1 Rent A Car’ı Havalimanına taşıyarak daha etkili bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca hizmetlerimiz daha etkili ve müşteri potansiyelimiz arttığında Bayilik verme projemizde bulunmakta. Araç kiralamak isteyen müşterilerimiz dilerse 0482 212 43 43, 0507 500 17 84 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya Artuklu ilçesi Barış Caddesi İpek Apt. Altında bulunan şirketimize uğrayabilir.” diye konuştu.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.